Forumul Universitatii Spiru Haret
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Forumul Universitatii Spiru Haret

Forumul studentilor Universitatii Spiru Haret. Forumul unde se rezolva grile, cursuri, manuale, informatii utile, teste, prietenii intre studenti .
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi
 

 cat de grea este facultatea de psihologie spiru haret din craiova

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
mihaela29
Membru Nou
Membru Nou
avatar

Mesaje : 1
Data de inscriere : 16/04/2010

cat de grea este facultatea de psihologie spiru haret din craiova Empty
MesajSubiect: cat de grea este facultatea de psihologie spiru haret din craiova   cat de grea este facultatea de psihologie spiru haret din craiova EmptyVin 16 Apr 2010 - 11:23

Salutare tuturor! Vreau sa stiu si eu daca este logic cea ce inveti la facultatea de psihologie ''spiru haret'' din craiova. Eu acum 3 ani am terminat facultatea de drept ;;nicolae titulescu'' din craiova (la stat) si vreau sa spun ca era fff mult de tocit , nu era nimic logic, vreau sa urmez anul acesta facultatea de psihologie, si as dori sa stiu cu ce se mananca?,va multumesc !
Va rog frumos sa mi spuneti parerea voastra,Sunteti studenti trebuie sa stiti foarte bine cum este.
Sus In jos
 

cat de grea este facultatea de psihologie spiru haret din craiova

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» FORUMUL UNIVERSITATII SPIRU HARET "USH"
» Probleme diplome nerecunoscute spiru haret! 2008-2009 ! Procese
» Lista facultăţilor, programelor de studii din structura Universităţii Spiru Haret la care se organizează admitere pentru anul universitar 2012-2013
» Psihologie-Psihologie juridica an 3 sem 2 2010/2011
» Psihologie-Psihologie sociala an 2 sem 2 2010/2011

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul Universitatii Spiru Haret :: Facultatea de PSIHOLOGIE :: Arhiva (PSIHOLOGIE)-