Forumul Universitatii Spiru Haret
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Forumul Universitatii Spiru Haret

Forumul studentilor Universitatii Spiru Haret. Forumul unde se rezolva grile, cursuri, manuale, informatii utile, teste, prietenii intre studenti .
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi
 

 Bazele comertului - sem. 1

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
valentin969
***ADMIN***
***ADMIN***
valentin969

Mesaje : 12186
Data de inscriere : 07/11/2009
Localizare : de acolo...

Bazele comertului - sem. 1 Empty
MesajSubiect: Bazele comertului - sem. 1   Bazele comertului - sem. 1 EmptyJoi 18 Noi 2010 - 14:55

Discutii subiecte.
Sus In jos
https://spiruharet-cv.forumgratuit.ro
Melcusor113
Membru Nou
Membru Nou
Melcusor113

Mesaje : 3
Data de inscriere : 10/01/2011

Bazele comertului - sem. 1 Empty
MesajSubiect: Re: Bazele comertului - sem. 1   Bazele comertului - sem. 1 EmptyLun 10 Ian 2011 - 22:05

Da nu se poate sa nu existe nici un subiect sau grile !!!!!! toate sunt sterse !!!!!!! PAI CRED CA FORUMUL ACESTA ESTE NEFOLOSITOR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
valentin969
***ADMIN***
***ADMIN***
valentin969

Mesaje : 12186
Data de inscriere : 07/11/2009
Localizare : de acolo...

Bazele comertului - sem. 1 Empty
MesajSubiect: Re: Bazele comertului - sem. 1   Bazele comertului - sem. 1 EmptyLun 10 Ian 2011 - 22:16

Bazele comertului - sem. 1 875276 Bazele comertului - sem. 1 875276 Bazele comertului - sem. 1 875276 De ce nu incepi tu prin a posta subiectele, poate asa va fi folositor si poate se gasesc si grilele. Cool Ai facut cont de 5 minute si deja crezi ca forumul este nefolositor? P.S. Editeaza mesajul , nu mai scrie cu litere mari si mai citeste Regulamentul . waiting waiting waiting
Sus In jos
https://spiruharet-cv.forumgratuit.ro
valentin969
***ADMIN***
***ADMIN***
valentin969

Mesaje : 12186
Data de inscriere : 07/11/2009
Localizare : de acolo...

Bazele comertului - sem. 1 Empty
MesajSubiect: Re: Bazele comertului - sem. 1   Bazele comertului - sem. 1 EmptyMar 11 Ian 2011 - 0:13

Arrow Manual + grila 2010.

Atașamente
Manual bazele comertului.pdf
Nu aveti permisiunea sa descarcati atasamente aici.
(1.6 MB) Descarcat de 12 ori
bazele comertului-grila 2010..doc
Nu aveti permisiunea sa descarcati atasamente aici.
(432 KB) Descarcat de 23 ori
Sus In jos
https://spiruharet-cv.forumgratuit.ro
Melcusor113
Membru Nou
Membru Nou
Melcusor113

Mesaje : 3
Data de inscriere : 10/01/2011

Bazele comertului - sem. 1 Empty
MesajSubiect: Re: Bazele comertului - sem. 1   Bazele comertului - sem. 1 EmptyMar 11 Ian 2011 - 20:13

Imi pare rau daca m-am exprimat mai "dur" fata de forumul tau dar am avut cont anul trecut si gaseam grilele foarte usor !
Citat :
De ce nu incepi tu prin a posta subiectele, poate asa va fi folositor si poate se gasesc si grilele.
Eu am intrat sa caut grile si daca le aveam eu stai linistit ca le postam happy ! Am fost mai suparat ca imi zice cand intru in "girl share" si zice ca fisierul nu exista!!!!! big grin bounce bounce bounce bounce



PS: multumesc mult ca ai pus grilele ! cheers
Sus In jos
valentin969
***ADMIN***
***ADMIN***
valentin969

Mesaje : 12186
Data de inscriere : 07/11/2009
Localizare : de acolo...

Bazele comertului - sem. 1 Empty
MesajSubiect: Re: Bazele comertului - sem. 1   Bazele comertului - sem. 1 EmptyMier 12 Ian 2011 - 14:39

Cat iti ia sa postezi subiectele aici pe forum la fiecare materie??? Forumul este facut pentru a va ajuta sa comunicati mai usor intre voi .......se afiseaza subiectele si dupa, fiecare vine cu cate o rezolvare .....si asa se face grila rezolvata . Se pare ca multi nu inteleg , ei cred ca intra pe forum si ia grila gata rezolvata....... Bazele comertului - sem. 1 859641 Bazele comertului - sem. 1 859641 Bazele comertului - sem. 1 859641 incercati sa veniti fiecare cu ceva rezolvari ,nu mai asteptati sa le luati de-a gat. Cat despre arhiva acolo unde au fost postate raspunsurile, grilele.....apare Fisierul acesta nu exista pentru ca nu au fost descarcate si dupa un timp cei de la girl share au considerat ca nu mai sunt folositoare si le-au sters. I don\'t know I don\'t know I don\'t know I don\'t know I don\'t know
Sus In jos
https://spiruharet-cv.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat




Bazele comertului - sem. 1 Empty
MesajSubiect: Re: Bazele comertului - sem. 1   Bazele comertului - sem. 1 Empty

Sus In jos
 

Bazele comertului - sem. 1

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Dr. Comertului International Anul IV sem1 2011.
» Dreptul comertului international_ANUL IV_sem1_2009-2010.DREPT- CT
» Bazele Contabilitatii: AN II - SEM.2
» Dreptul comertului international-ANUL IV_ sem 1_ 2009/2010-DREPT
» DREPTUL COMERTULUI INTERNATIONAL-anul4-sem1-2011. DREPT-BUC.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul Universitatii Spiru Haret :: FACULTATEA DE MARKETING SI AFACERI ECONOMICE INTERNATIONALE BUCURESTI :: MARKETING ANUL II-