Forumul Universitatii Spiru Haret
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Forumul Universitatii Spiru Haret

Forumul studentilor Universitatii Spiru Haret. Forumul unde se rezolva grile, cursuri, manuale, informatii utile, teste, prietenii intre studenti .
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi
 

 Eliberarea Diplomelor de Licenta

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
AngelM
***VIP***
***VIP***
AngelM

Mesaje : 61
Data de inscriere : 26/04/2010

Eliberarea Diplomelor de Licenta Empty
MesajSubiect: Re: Eliberarea Diplomelor de Licenta   Eliberarea Diplomelor de Licenta EmptyVin 27 Iul 2012 - 17:28

Despre modul de eliberare a diplomelor de licenta

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] plata taxei pt diploma de licenta.pdf
Sus In jos
valentin969
***ADMIN***
***ADMIN***
valentin969

Mesaje : 12186
Data de inscriere : 07/11/2009
Localizare : de acolo...

Eliberarea Diplomelor de Licenta Empty
MesajSubiect: Eliberare diplome licenta   Eliberarea Diplomelor de Licenta EmptyVin 17 Aug 2012 - 11:05

Arrow Cerere eliberare diploma de licenta in regim de urgenta.

Atașamente
cerere eliberare diploma de licenta.pdf
Cerere eliberare diploma de licenta in regim de urgenta.
Nu aveti permisiunea sa descarcati atasamente aici.
(96 KB) Descarcat de 541 ori
Sus In jos
https://spiruharet-cv.forumgratuit.ro
Flory_fufu
* SUPER MODERATOR *
* SUPER MODERATOR *
Flory_fufu

Mesaje : 13851
Data de inscriere : 05/12/2009
Varsta : 53
Localizare : BUCURESTI

Eliberarea Diplomelor de Licenta Empty
MesajSubiect: Eliberarea Diplomelor de Licenta   Eliberarea Diplomelor de Licenta EmptyVin 17 Aug 2012 - 18:05

ACTUALIZARE DATE 16.08.2012
privind eliberarea diplomelor


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Flory_fufu
* SUPER MODERATOR *
* SUPER MODERATOR *
Flory_fufu

Mesaje : 13851
Data de inscriere : 05/12/2009
Varsta : 53
Localizare : BUCURESTI

Eliberarea Diplomelor de Licenta Empty
MesajSubiect: Re: Eliberarea Diplomelor de Licenta   Eliberarea Diplomelor de Licenta EmptyVin 17 Aug 2012 - 18:06

Pentru promotia Iulie 2011,aceste diplome se elibereaza doar pe baza de cerere de urgenta,chiar daca a trecut mai bine de 1 an de la sustinerea licentei.
Si am inteles ca inca sunt foarte multi cei care din cauza taxei de 100 lei,nu au facut aceasta cerere,nestiind de fapt ca pentru promotia Iulie 2011 a fost
desfiintata.

Sus In jos
sandrabusulescu
Membru Nou
Membru Nou
sandrabusulescu

Mesaje : 3
Data de inscriere : 20/08/2012

Eliberarea Diplomelor de Licenta Empty
MesajSubiect: Re: Eliberarea Diplomelor de Licenta   Eliberarea Diplomelor de Licenta EmptyLun 20 Aug 2012 - 16:37

Buna , am terminat anul trecut(iunie 2011) facultatea de Drept in Craiova. Ne-au spus ca dupa 1 an putem merge la Bucuresti pentru ridicarea diplomei.Numai inteleg nimic la secretariat nu stie nimeni nimic in privinta datei la care ar fi ok sa pot veni in Bucuresti pentru ridicarea acesteia si nu stiu in situatia asta ce sa fac. Te rog mult daca ma pot ajuta cu un sfat. happy
Sus In jos
Flory_fufu
* SUPER MODERATOR *
* SUPER MODERATOR *
Flory_fufu

Mesaje : 13851
Data de inscriere : 05/12/2009
Varsta : 53
Localizare : BUCURESTI

Eliberarea Diplomelor de Licenta Empty
MesajSubiect: Re: Eliberarea Diplomelor de Licenta   Eliberarea Diplomelor de Licenta EmptyLun 20 Aug 2012 - 16:44

Diplomele pentru promotia 2011 nu sunt gata,decat daca ai facut cerere pentru eliberarea in caz de urgenta,daca nu o sa ne prinda iarna asteptand...
Sus In jos
sandrabusulescu
Membru Nou
Membru Nou
sandrabusulescu

Mesaje : 3
Data de inscriere : 20/08/2012

Eliberarea Diplomelor de Licenta Empty
MesajSubiect: Re: Eliberarea Diplomelor de Licenta   Eliberarea Diplomelor de Licenta EmptyMar 21 Aug 2012 - 17:13

Ok deci sa inteleg ca trebuie sa ajung la Bucuresti si sa-mi depun aceasta cerere si sa platesc o taxa de 100 lei, nu?
Sus In jos
Flory_fufu
* SUPER MODERATOR *
* SUPER MODERATOR *
Flory_fufu

Mesaje : 13851
Data de inscriere : 05/12/2009
Varsta : 53
Localizare : BUCURESTI

Eliberarea Diplomelor de Licenta Empty
MesajSubiect: Re: Eliberarea Diplomelor de Licenta   Eliberarea Diplomelor de Licenta EmptyMar 21 Aug 2012 - 17:46

sandrabusulescu a scris:
Ok deci sa inteleg ca trebuie sa ajung la Bucuresti si sa-mi depun aceasta cerere si sa platesc o taxa de 100 lei, nu?
DACA citeai mai atent ce s-a scris pe acest topic,intelegeai sa nu mai ai de platit nimic!
Cat despre cerere ,ea trebuie depusa la centrul teritorial de care ai apartinut,personal sau chiar pe fax.
Sus In jos
valentin969
***ADMIN***
***ADMIN***
valentin969

Mesaje : 12186
Data de inscriere : 07/11/2009
Localizare : de acolo...

Eliberarea Diplomelor de Licenta Empty
MesajSubiect: Re: Eliberarea Diplomelor de Licenta   Eliberarea Diplomelor de Licenta EmptyMar 21 Aug 2012 - 19:20

sandrabusulescu a scris:
Ok deci sa inteleg ca trebuie sa ajung la Bucuresti si sa-mi depun aceasta cerere si sa platesc o taxa de 100 lei, nu?

Cererea o faci la Craiova, mergi la secretariat...depui cererea,iar dupa o saptamana suni sau mergi sa vezi daca s-a aprobat (eu am asteptat trei saptamani pana sa imi vina raspunsul la cerere) . Daca s-a aprobat, dupa o luna mergi sa ridici diploma de la Bucuresti(dar inainte de a merge la Bucuresti trebuie sa suni acolo la secretariat pentru a-ti spune exact ziua cand sa mergi pentru a lua diploma... asta pentru a nu merge degeaba)... o sa iti spuna si cei de la secretariat asta, model de cerere ai mai sus, iar taxa pentru cei care au dat licenta in IULIE 2011 nu se plateste. Succes!!! Eliberarea Diplomelor de Licenta 150314 Eliberarea Diplomelor de Licenta 150314 Eliberarea Diplomelor de Licenta 158350
Sus In jos
https://spiruharet-cv.forumgratuit.ro
sandrabusulescu
Membru Nou
Membru Nou
sandrabusulescu

Mesaje : 3
Data de inscriere : 20/08/2012

Eliberarea Diplomelor de Licenta Empty
MesajSubiect: Re: Eliberarea Diplomelor de Licenta   Eliberarea Diplomelor de Licenta EmptyJoi 23 Aug 2012 - 17:30

Iti multumesc mult de tot pentru informatii . O zi frumoasa !!!
Sus In jos
Flory_fufu
* SUPER MODERATOR *
* SUPER MODERATOR *
Flory_fufu

Mesaje : 13851
Data de inscriere : 05/12/2009
Varsta : 53
Localizare : BUCURESTI

Eliberarea Diplomelor de Licenta Empty
MesajSubiect: Re: Eliberarea Diplomelor de Licenta   Eliberarea Diplomelor de Licenta EmptyJoi 23 Aug 2012 - 17:34

Bafta si inarmeaza-te cu multa rabdare!
Sus In jos
Erzsike
Membru Nou
Membru Nou
Erzsike

Mesaje : 3
Data de inscriere : 16/10/2012

Eliberarea Diplomelor de Licenta Empty
MesajSubiect: Re: Eliberarea Diplomelor de Licenta   Eliberarea Diplomelor de Licenta EmptySam 20 Oct 2012 - 9:48

Buna ziua! Am dat examen de licenta promotia 2011, absolventa a Facultatii de Management Brasov, la programul de studii Contabilitate si informatica de gestiune, forma de invatamant FR in cadrul Universitatii Spiru Haret. Intru-cit sunt contabil autorizat din 1994, la stagiul de expert contabil organizat de Ceccar numai anul III trebuia sa fac. Pina la 02 noiembrie anul curent trebuie sa predau la dosarul pentru examen final pentru obtinerea calitatii de expert contabil, unde trebuie sa am in original diploma de absolvire a facultatii sus numite. Am depus cererea mea la data de 09 octombrie 2012, si pe cerere este scris, ca diploma se elibereaza dupa data de 10 noiembrie 2012. Va rog sa ma ajutati cum pot obtine diploma pina la 02 noiembrie 2012.
Sus In jos
Flory_fufu
* SUPER MODERATOR *
* SUPER MODERATOR *
Flory_fufu

Mesaje : 13851
Data de inscriere : 05/12/2009
Varsta : 53
Localizare : BUCURESTI

Eliberarea Diplomelor de Licenta Empty
MesajSubiect: Re: Eliberarea Diplomelor de Licenta   Eliberarea Diplomelor de Licenta EmptySam 20 Oct 2012 - 10:53

Erzsike a scris:
Buna ziua! Am dat examen de licenta promotia 2011, absolventa a Facultatii de Management Brasov, la programul de studii Contabilitate si informatica de gestiune, forma de invatamant FR in cadrul Universitatii Spiru Haret. Intru-cit sunt contabil autorizat din 1994, la stagiul de expert contabil organizat de Ceccar numai anul III trebuia sa fac. Pina la 02 noiembrie anul curent trebuie sa predau la dosarul pentru examen final pentru obtinerea calitatii de expert contabil, unde trebuie sa am in original diploma de absolvire a facultatii sus numite. Am depus cererea mea la data de 09 octombrie 2012, si pe cerere este scris, ca diploma se elibereaza dupa data de 10 noiembrie 2012. Va rog sa ma ajutati cum pot obtine diploma pina la 02 noiembrie 2012.

Buna,din pacate nu avem cum sa te ajutam si-ti mai pot spune ca ai noroc ca o primesti doar la o luna dupa depunerea cererii,deoarece sunt colegi care au asteptat mai mult de 2 luni pentru a intra in posesia ei.Ce sa-ti spun?ca trebuia depusa mai devreme stiind ca ai nevoie de ea,sau sa-ti incerci norocul si poate ai sanse s-o obti mai devreme cu o saptamana?
Sus In jos
Erzsike
Membru Nou
Membru Nou
Erzsike

Mesaje : 3
Data de inscriere : 16/10/2012

Eliberarea Diplomelor de Licenta Empty
MesajSubiect: Re: Eliberarea Diplomelor de Licenta   Eliberarea Diplomelor de Licenta EmptySam 20 Oct 2012 - 10:57

Multumesc foarte mult. Nici nu m-am gindit, ca dupa un an si jumatate tot nu sunt gata diplomele de licenta.
Sus In jos
Flory_fufu
* SUPER MODERATOR *
* SUPER MODERATOR *
Flory_fufu

Mesaje : 13851
Data de inscriere : 05/12/2009
Varsta : 53
Localizare : BUCURESTI

Eliberarea Diplomelor de Licenta Empty
MesajSubiect: Re: Eliberarea Diplomelor de Licenta   Eliberarea Diplomelor de Licenta EmptySam 20 Oct 2012 - 11:00

Din pacate traim in Romania!..Multa bafta!Si noi suntem in aceeasi situatie.
Sus In jos
Erzsike
Membru Nou
Membru Nou
Erzsike

Mesaje : 3
Data de inscriere : 16/10/2012

Eliberarea Diplomelor de Licenta Empty
MesajSubiect: Re: Eliberarea Diplomelor de Licenta   Eliberarea Diplomelor de Licenta EmptyDum 21 Oct 2012 - 13:31

Va doresc un weekend frumos!
Totusi am mare nevoie de diploma asta, fara diploma nu pot da examenul final la Ceccar.
Sus In jos
cabineta
Membru Nou
Membru Nou
cabineta

Mesaje : 1
Data de inscriere : 13/11/2012

Eliberarea Diplomelor de Licenta Empty
MesajSubiect: Re: Eliberarea Diplomelor de Licenta   Eliberarea Diplomelor de Licenta EmptyMar 13 Noi 2012 - 16:38

A aparut forumul diplomelor 2008-2009 USH



Forumul este structurat de 4 categorii:

-Probleme Diplome USH

-Procese pe rol

-Procese Castigate

- Discutii Libere





1.Probleme Diplome USH puteti discuta pentru fiecare judet de problemele
diplomelor nerecunoascute Spiru

2.Procese pe rol Aici veti gasi toate procesele aflate pe rol pe fiecare
judet

3.Procese Castigate Aici veti gasi toate procesele castigate pe fiecare judet

4.Discutii Libere Puteti discuta orice are legatura cu diplomele si nu numai



Puteti accesa forumul XXXXXXXXX
Sus In jos
dianataicutu
Membru Nou
Membru Nou
avatar

Mesaje : 1
Data de inscriere : 17/05/2010

Eliberarea Diplomelor de Licenta Empty
MesajSubiect: Re: Eliberarea Diplomelor de Licenta   Eliberarea Diplomelor de Licenta EmptyMar 11 Dec 2012 - 15:15

Multumesc pentru informatii!
Se vede ca nu ti-ai schimbat obiceiul! Faci o treaba excelenta , asa cum ti-ai facut-o in toti acesti ani de cand eu tot cau informatii pe acest forum! Iti doresc numai bine si, in numele tuturor celor care au gasit ce au cautat aici, iti multumesc inca o data!
Bafta multa in viata si La Multi Ani!
Sus In jos
ionita liviu
Membru Nou
Membru Nou
ionita liviu

Mesaje : 2
Data de inscriere : 12/01/2013
Varsta : 42
Localizare : PLOPENI,PRAHOVA

Eliberarea Diplomelor de Licenta Empty
MesajSubiect: Re: Eliberarea Diplomelor de Licenta   Eliberarea Diplomelor de Licenta EmptySam 12 Ian 2013 - 15:14

Despre eliberarea diplomelor iulie 2012 ce informatii aveti?
Sus In jos
ionita liviu
Membru Nou
Membru Nou
ionita liviu

Mesaje : 2
Data de inscriere : 12/01/2013
Varsta : 42
Localizare : PLOPENI,PRAHOVA

Eliberarea Diplomelor de Licenta Empty
MesajSubiect: Re: Eliberarea Diplomelor de Licenta   Eliberarea Diplomelor de Licenta EmptyMier 16 Ian 2013 - 13:25

Dupa parerea voastra credeti ca diplomele de licenta iulie 2012 se vor elibera in aceasta vara?Eu personal nu cred la felul in care se misca cei de la Eliberari diplome,poate dupa vreo 2 ani:ce sa facem,traim in ROMANIA,nu trebuie sa fiu asa pretentios...
Sus In jos
raluka20
Membru Nou
Membru Nou
raluka20

Mesaje : 1
Data de inscriere : 12/02/2013

Eliberarea Diplomelor de Licenta Empty
MesajSubiect: Re: Eliberarea Diplomelor de Licenta   Eliberarea Diplomelor de Licenta EmptyMar 12 Feb 2013 - 13:01

M-am dus la sediul de eliberare diplome (eu sunt promotia iunie 2011), se aude ca undeva in martie vor fi gata diplomele (fara cerere de urgenta), insa nu este nimic sigur, doar un zvon. Acolo mi s-a spus ca se poate trimite aceasta cerere si pe mail, aceasta este o informatie f importanta pentru cei carora nu le permite timpul sa se deplaseze. Stiti cumva care este adresa de mail unde se poate trimite aceasta cerere?
Recomand tuturor sa urmeze acest demers pentru a nu avea surprize de eliberarea diplomei dupa mult timp, mai ales ca suntem o promotie norocoasa si am primit un cost 0 pentru eliberare urgenta.
Sus In jos
Flory_fufu
* SUPER MODERATOR *
* SUPER MODERATOR *
Flory_fufu

Mesaje : 13851
Data de inscriere : 05/12/2009
Varsta : 53
Localizare : BUCURESTI

Eliberarea Diplomelor de Licenta Empty
MesajSubiect: Re: Eliberarea Diplomelor de Licenta   Eliberarea Diplomelor de Licenta EmptyMier 20 Feb 2013 - 12:48

ionita liviu a scris:
Dupa parerea voastra credeti ca diplomele de licenta iulie 2012 se vor elibera in aceasta vara?Eu personal nu cred la felul in care se misca cei de la Eliberari diplome,poate dupa vreo 2 ani:ce sa facem,traim in ROMANIA,nu trebuie sa fiu asa pretentios...

Aveti dreptul sa faceti cererea pentru eliberarea diplomei in regim de urgenta, dupa 6 luni de la sustinere.
Sus In jos
Flory_fufu
* SUPER MODERATOR *
* SUPER MODERATOR *
Flory_fufu

Mesaje : 13851
Data de inscriere : 05/12/2009
Varsta : 53
Localizare : BUCURESTI

Eliberarea Diplomelor de Licenta Empty
MesajSubiect: Re: Eliberarea Diplomelor de Licenta   Eliberarea Diplomelor de Licenta EmptyMier 20 Feb 2013 - 12:50

raluka20 a scris:
M-am dus la sediul de eliberare diplome (eu sunt promotia iunie 2011), se aude ca undeva in martie vor fi gata diplomele (fara cerere de urgenta), insa nu este nimic sigur, doar un zvon. Acolo mi s-a spus ca se poate trimite aceasta cerere si pe mail, aceasta este o informatie f importanta pentru cei carora nu le permite timpul sa se deplaseze. Stiti cumva care este adresa de mail unde se poate trimite aceasta cerere?
Recomand tuturor sa urmeze acest demers pentru a nu avea surprize de eliberarea diplomei dupa mult timp, mai ales ca suntem o promotie norocoasa si am primit un cost 0 pentru eliberare urgenta.

Fiecare trimite aceasta cerere la facultatea pe care a urmat-o!
Daca imi spui ce ai terminat, te ajut cu adresa.
Sus In jos
neamtu larisa
Membru Nou
Membru Nou
neamtu larisa

Mesaje : 1
Data de inscriere : 26/02/2013

Eliberarea Diplomelor de Licenta Empty
MesajSubiect: Re: Eliberarea Diplomelor de Licenta   Eliberarea Diplomelor de Licenta EmptyMar 26 Feb 2013 - 21:26

cererea pt anul 2012 nu se poate eu am terminat in februarie 2012 fac de management brasov
Sus In jos
Flory_fufu
* SUPER MODERATOR *
* SUPER MODERATOR *
Flory_fufu

Mesaje : 13851
Data de inscriere : 05/12/2009
Varsta : 53
Localizare : BUCURESTI

Eliberarea Diplomelor de Licenta Empty
MesajSubiect: Re: Eliberarea Diplomelor de Licenta   Eliberarea Diplomelor de Licenta EmptyLun 4 Mar 2013 - 18:02

Cererea o poti face dupa 6 luni de la sustinere examenului, in cazul tau este prea devreme!
Sus In jos
Continut sponsorizat




Eliberarea Diplomelor de Licenta Empty
MesajSubiect: Re: Eliberarea Diplomelor de Licenta   Eliberarea Diplomelor de Licenta Empty

Sus In jos
 

Eliberarea Diplomelor de Licenta

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

 Subiecte similare

-
» LLR - Licenta
» Licenta CIG .
» Licenta MFC .
» Discutii Licenta .
» Licenta - 2010

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul Universitatii Spiru Haret :: Pagina de start a forumului FORUMUL STUDENTILOR SPIRU HARET :: INFORMATII UTILE-