Forumul Universitatii Spiru Haret
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Forumul Universitatii Spiru Haret

Forumul studentilor Universitatii Spiru Haret. Forumul unde se rezolva grile, cursuri, manuale, informatii utile, teste, prietenii intre studenti .
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi
 

 Realizez lucrari de licenta/disertatie originale

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
alina1
Membru Nou
Membru Nou
alina1

Mesaje : 1
Data de inscriere : 02/02/2014

Realizez lucrari de licenta/disertatie originale Empty
MesajSubiect: Realizez lucrari de licenta/disertatie originale   Realizez lucrari de licenta/disertatie originale EmptyLun 10 Feb 2014 - 15:27

Realizez lucrari de licenta/disertatie originale, la un pret accesibil, corect din punct de vedere al raportului pret-calitate. Detin doua diplome universitare si una postuniversitara. Am cunostiinte in mediul universitar si pot cere un punct de vedere acolo unde este cazul. Lucrez in administratia publica centrala.Ofer seriozitate, lucrarile vor fi realizate dupa cuprinsul dumneavoastra sau va pot propune eu mai multe optiuni. Telefon:07xxxxxxxx; mail:xxxxxxx@yahoo.com

Sus In jos
Flory_fufu
* SUPER MODERATOR *
* SUPER MODERATOR *
Flory_fufu

Mesaje : 13851
Data de inscriere : 05/12/2009
Varsta : 53
Localizare : BUCURESTI

Realizez lucrari de licenta/disertatie originale Empty
MesajSubiect: Re: Realizez lucrari de licenta/disertatie originale   Realizez lucrari de licenta/disertatie originale EmptySam 15 Feb 2014 - 21:45

alina1 a scris:
 Realizez lucrari de licenta/disertatie originale, la un pret accesibil, corect din punct de vedere al raportului pret-calitate. Detin doua diplome universitare si una postuniversitara. Am cunostiinte in mediul universitar si pot cere un punct de vedere acolo unde este cazul. Lucrez in administratia publica centrala.Ofer seriozitate, lucrarile vor fi realizate dupa cuprinsul dumneavoastra sau va pot propune eu mai multe optiuni. Telefon:07xxxxxxxx; mail:xxxxxxx@yahoo.com



 Realizez lucrari de licenta/disertatie originale 9195 Eu cu doar o facultate ar insemna ca ar trebui sa n-am habar deloc de saraca limba romana?!!? Cum garantati ca un proiect poate fi executat corect din moment ce scrisul va lasa de dorit?????????? Cat despre datele de contact personale, nu sunt permise pe forum!.. whew!
Sus In jos
 

Realizez lucrari de licenta/disertatie originale

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» REALIZEZ LUCRARI LICENTA/DISERTATIE ORIGINALE, CALITATE GARANTATA
» Realizez lucrari de licenta/disertatie originale pret avantajos
» Realizez LUCRARI DE LICENTA SI DISERTATIE
» Realizez LUCRARI DE LICENTA SI DISERTATIE
» Realizez LUCRARI DE LICENTA SI DISERTATIE

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul Universitatii Spiru Haret :: Facultatea de Istorie-