Forumul Universitatii Spiru Haret
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Forumul Universitatii Spiru Haret

Forumul studentilor Universitatii Spiru Haret. Forumul unde se rezolva grile, cursuri, manuale, informatii utile, teste, prietenii intre studenti .
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi
 

 Diverse probleme ale anului 2.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
valentin969
***ADMIN***
***ADMIN***
valentin969

Mesaje : 12186
Data de inscriere : 07/11/2009
Localizare : de acolo...

Diverse probleme ale anului 2. Empty
MesajSubiect: Diverse probleme ale anului 2.   Diverse probleme ale anului 2. EmptyJoi 10 Dec 2009 - 16:55

Diverse probleme ale anului 2.
Sus In jos
https://spiruharet-cv.forumgratuit.ro
cris00
Membru Nou
Membru Nou
cris00

Mesaje : 1
Data de inscriere : 02/10/2012

Diverse probleme ale anului 2. Empty
MesajSubiect: Re: Diverse probleme ale anului 2.   Diverse probleme ale anului 2. EmptyMar 2 Oct 2012 - 14:07

buna, am si eu o mare problema,poate ma ajuta-ti si pe mine cu un sfat ceva,va rog. sunt studenta anul 2,doar terminat,am fost inscrisa la centru teitorial in anul 1, in anul 2 ni s-a spus dupa ce am platit imensa taza de 2000 lei ca examenele se dau la bucuresti, eu apartinand de brasov, m-am conformat , am mers la buc, in prima sesiune iar in a doua am intrat doar penru 5 min ca doamnele se grabeau,deci, pe sem 2 nu am luat decat un exam.am inteles ca in total trebuie sa am 30 credite sa promovez, sa trec anul 3, am sunat la secretariat la brasov si mi s- a spus ca am 30 credite, incluzand caietul de practica,deci sunt promovata, am fost ieri la brasov sa ma inscriu in anul 3 si surpriza, cica nu am toate creditele ca un examen optional nu se ia in calcul si deci, trebuie sa repet anul 2.in avizierul virtual apar cu 30 credite,ce as putea face sa trec anul 3, sa intru la decan,la rector, cum as putea rezolva problema. scuzati-mi modul de exprimare dar sunt foarte nervoasa ca nu am fost anuntata macar la restante ca se dau la brasov, eu am fost la buc si nu m-au mai primit.astept un raspuns va rog,multumesc
Sus In jos
 

Diverse probleme ale anului 2.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Diverse probleme ale anului
» DIVERSE PROBLEME ALE ANULUI II
» Diverse probleme ale anului 2.
» Diverse probleme ale anului I .
» Diverse probleme ale anului 3.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul Universitatii Spiru Haret :: FACULTATEA DE MANAGEMENT BRASOV :: ANUL II MANAGEMENT BV-