Forumul Universitatii Spiru Haret
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Forumul Universitatii Spiru Haret

Forumul studentilor Universitatii Spiru Haret. Forumul unde se rezolva grile, cursuri, manuale, informatii utile, teste, prietenii intre studenti .
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi
 

 In ajutorul studentilor!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Flory_fufu
* SUPER MODERATOR *
* SUPER MODERATOR *
Flory_fufu

Mesaje : 13851
Data de inscriere : 05/12/2009
Varsta : 53
Localizare : BUCURESTI

In ajutorul studentilor! Empty
MesajSubiect: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! EmptyMar 19 Iul 2011 - 18:17

Aici vom discuta diverse nelamuriri...


Ultima editare efectuata de catre Flory_fufu in Vin 25 Noi 2011 - 14:06, editata de 3 ori
Sus In jos
swet
Membru Nou
Membru Nou
swet

Mesaje : 1
Data de inscriere : 17/07/2011

In ajutorul studentilor! Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! EmptyLun 12 Sept 2011 - 13:04

Taxa la master este de douazeci de milioane lei vechi pe an, de anul acesta.
Sus In jos
Flory_fufu
* SUPER MODERATOR *
* SUPER MODERATOR *
Flory_fufu

Mesaje : 13851
Data de inscriere : 05/12/2009
Varsta : 53
Localizare : BUCURESTI

In ajutorul studentilor! Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! EmptyLun 12 Sept 2011 - 13:10

Indiferent de specializare?
Sus In jos
liliana_mirella73
Membru Nou
Membru Nou
liliana_mirella73

Mesaje : 7
Data de inscriere : 19/11/2011

In ajutorul studentilor! Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! EmptyLun 21 Noi 2011 - 10:51

unde gasesc specializarile ptr completarea formularelor de inscriere?
Sus In jos
Flory_fufu
* SUPER MODERATOR *
* SUPER MODERATOR *
Flory_fufu

Mesaje : 13851
Data de inscriere : 05/12/2009
Varsta : 53
Localizare : BUCURESTI

In ajutorul studentilor! Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! EmptyLun 21 Noi 2011 - 11:36

Adica?!?Inscriere la ce?
Sus In jos
liliana_mirella73
Membru Nou
Membru Nou
liliana_mirella73

Mesaje : 7
Data de inscriere : 19/11/2011

In ajutorul studentilor! Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! EmptyVin 25 Noi 2011 - 9:02

ptr anul 4 la reinscriere iti cer sa completezi din nou catastifu de formulare printre care si cele ptr examenul de licenta,materialul din anul 4 ,disciplinele pte care trebuie sa optam,nu mi se deschide programul la avizier sa le vad
Sus In jos
Flory_fufu
* SUPER MODERATOR *
* SUPER MODERATOR *
Flory_fufu

Mesaje : 13851
Data de inscriere : 05/12/2009
Varsta : 53
Localizare : BUCURESTI

In ajutorul studentilor! Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! EmptyVin 25 Noi 2011 - 10:30

trebuia sa mergi la facultate sa le completezi acolo si asta inainte de 1 octombrie!
Sus In jos
liliana_mirella73
Membru Nou
Membru Nou
liliana_mirella73

Mesaje : 7
Data de inscriere : 19/11/2011

In ajutorul studentilor! Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! EmptyVin 25 Noi 2011 - 12:53

da stiu dar la facultate mi-au spus ca le gasesc pe forum ,dar soc k nu mi se deskide avizierul
Sus In jos
Flory_fufu
* SUPER MODERATOR *
* SUPER MODERATOR *
Flory_fufu

Mesaje : 13851
Data de inscriere : 05/12/2009
Varsta : 53
Localizare : BUCURESTI

In ajutorul studentilor! Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! EmptyVin 25 Noi 2011 - 14:02

pentru ce specializare ai nevoie?
Sus In jos
liliana_mirella73
Membru Nou
Membru Nou
liliana_mirella73

Mesaje : 7
Data de inscriere : 19/11/2011

In ajutorul studentilor! Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! EmptyMar 29 Noi 2011 - 13:31

drept
Sus In jos
Flory_fufu
* SUPER MODERATOR *
* SUPER MODERATOR *
Flory_fufu

Mesaje : 13851
Data de inscriere : 05/12/2009
Varsta : 53
Localizare : BUCURESTI

In ajutorul studentilor! Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! EmptyMar 29 Noi 2011 - 13:52

gasesti aici tot ce iti trebuie!poti descarca fisele si fara sa ai cont,sunt pe pagina principala,nu in Avizier!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Atașamente
FISA INSCRIERE.pdf
Nu aveti permisiunea sa descarcati atasamente aici.
(57 KB) Descarcat de 35 ori
Sus In jos
liliana_mirella73
Membru Nou
Membru Nou
liliana_mirella73

Mesaje : 7
Data de inscriere : 19/11/2011

In ajutorul studentilor! Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! EmptyMar 29 Noi 2011 - 14:09

anul 4
Sus In jos
liliana_mirella73
Membru Nou
Membru Nou
liliana_mirella73

Mesaje : 7
Data de inscriere : 19/11/2011

In ajutorul studentilor! Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! EmptyMar 29 Noi 2011 - 14:15

nu e ceea ce ma intereseaza,eu vreau sa stiu specializarile sau materiile ptr. care trebuie sa optam ,sunt in ceata total ,chiar nu mai stiu ce sa cred ,cam greu la fac asta
Sus In jos
liliana_mirella73
Membru Nou
Membru Nou
liliana_mirella73

Mesaje : 7
Data de inscriere : 19/11/2011

In ajutorul studentilor! Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! EmptyMar 29 Noi 2011 - 14:17

poate o sa ajung inca o data la fac sa vad ce mai rezolv trebuie sa te ajute cineva
Sus In jos
Flory_fufu
* SUPER MODERATOR *
* SUPER MODERATOR *
Flory_fufu

Mesaje : 13851
Data de inscriere : 05/12/2009
Varsta : 53
Localizare : BUCURESTI

In ajutorul studentilor! Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! EmptyMar 29 Noi 2011 - 14:20

daca te uiti atenta pe acel link,vei vedea ca acolo apar si specializarile si subiectele....ti-am dat direct de pe Examen de licenţă !
Sus In jos
ayrwolf_steaua
Membru Nou
Membru Nou
ayrwolf_steaua

Mesaje : 30
Data de inscriere : 17/06/2011

In ajutorul studentilor! Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! EmptyMar 29 Noi 2011 - 17:42

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] aici gasesti temele pentru examenul de licenta 2012
Sus In jos
ayrwolf_steaua
Membru Nou
Membru Nou
ayrwolf_steaua

Mesaje : 30
Data de inscriere : 17/06/2011

In ajutorul studentilor! Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! EmptyMar 29 Noi 2011 - 19:25

liliana_mirella73 a scris:
nu e ceea ce ma intereseaza,eu vreau sa stiu specializarile sau materiile ptr. care trebuie sa optam ,sunt in ceata total ,chiar nu mai stiu ce sa cred ,cam greu la fac asta
La ce profesor ai fost acceptata ca sa iti faci lucrarea de licenta?De exemplu daca ai fost acceptata la drept civil la drept civil iti vei face lucrarea.
Sus In jos
Flori06
Membru Nou
Membru Nou
Flori06

Mesaje : 1
Data de inscriere : 07/12/2011

In ajutorul studentilor! Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! EmptyMier 14 Dec 2011 - 18:30

Buna, sunt la Marketing si Afaceri economice Int...anul 2...si vreau sa ma duc si eu la cursuri...imi poti spune unde gasesc si eu un orar?Multumesc
Sus In jos
AngelM
***VIP***
***VIP***
AngelM

Mesaje : 61
Data de inscriere : 26/04/2010

In ajutorul studentilor! Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! EmptyMier 14 Dec 2011 - 19:09

Flori06 a scris:
Buna, sunt la Marketing si Afaceri economice Int...anul 2...si vreau sa ma duc si eu la cursuri...imi poti spune unde gasesc si eu un orar?Multumesc

Aici ai incercat? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
veronica.mocanu@facebook
Membru Nou
Membru Nou
veronica.mocanu@facebook

Mesaje : 9
Data de inscriere : 30/11/2011

In ajutorul studentilor! Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! EmptyVin 16 Dec 2011 - 20:26

buna ma numesc veronica si sunt anul1 la CIF VREAU DACA SE POATE SA IMI SPUNETI SI MIE CUM pot sa-mi iau si eu grilele pt. examen.Cand incep examenele?AJUTORRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!
Sus In jos
veronica.mocanu@facebook
Membru Nou
Membru Nou
veronica.mocanu@facebook

Mesaje : 9
Data de inscriere : 30/11/2011

In ajutorul studentilor! Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! EmptyVin 16 Dec 2011 - 20:28

TOT VERONICA sunt mai am o intrebare: ce acte imi trebuiesc sa intru la examene?
Sus In jos
valentin969
***ADMIN***
***ADMIN***
valentin969

Mesaje : 12186
Data de inscriere : 07/11/2009
Localizare : de acolo...

In ajutorul studentilor! Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! EmptyVin 16 Dec 2011 - 21:51

veronica.mocanu@facebook a scris:
buna ma numesc veronica si sunt anul1 la CIF VREAU DACA SE POATE SA IMI SPUNETI SI MIE CUM pot sa-mi iau si eu grilele pt. examen.Cand incep examenele?AJUTORRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!

Ai rabdare ca mai intai trebuie sa apara subiectele , dupa care se rezolva pe forumuri... examenele cred ca sunt in februarie - martie .

veronica.mocanu@facebook a scris:
TOT VERONICA sunt mai am o intrebare: ce acte imi trebuiesc sa intru la examene?

Mergi doar cu buletinul sau carte de identitate. In ajutorul studentilor! 875276 angel In ajutorul studentilor! 61889
Sus In jos
https://spiruharet-cv.forumgratuit.ro
MORARIU ANDREEA IOANA
Membru Nou
Membru Nou
MORARIU ANDREEA IOANA

Mesaje : 4
Data de inscriere : 15/12/2011

In ajutorul studentilor! Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! EmptySam 17 Dec 2011 - 20:18

Buna,sunt Andreea!Sunt studenta in anul 2 la pedagogie-bv,anul trecut am dat examenele la Iasi,unde locuiesc dar am inteles ca anul acesta trebuie sa mergem la Brasov!Din cauza serviciului nu cred ca voi putea ajunge si la partiale deci vreau sa stiu daca voi putea da examenele finale fara cele partiale!Cand sunt examenele finale,se vor afisa grile,teste ,ceva inainte?Multumesc frumos!
Sus In jos
Flory_fufu
* SUPER MODERATOR *
* SUPER MODERATOR *
Flory_fufu

Mesaje : 13851
Data de inscriere : 05/12/2009
Varsta : 53
Localizare : BUCURESTI

In ajutorul studentilor! Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! EmptySam 17 Dec 2011 - 23:18

Nu trebuie sa mergi la Brasov,vei sustine examenele in baza unei cereri,la cel mai apropiat centru ramas :
-Constanta
-Brasov
-Blaj
-Bucuresti
-Craiova.
Cat despre partiale chiar nu stim sa-ti spunem,anul trecut a mers si asa,anul acesta...
Sus In jos
MORARIU ANDREEA IOANA
Membru Nou
Membru Nou
MORARIU ANDREEA IOANA

Mesaje : 4
Data de inscriere : 15/12/2011

In ajutorul studentilor! Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! EmptyLun 9 Ian 2012 - 15:23









buna!sunt in anul 2 la pedagogie,v-am mai scris!anul trecut am dat examenele la iasi dar anul acesta sunt un pic speriata de apropiata deplasarea la brasov!nu am reusit sa ajung la partiale,au inceput astazi?se poate intra la examenele finale fara partialele date?am inteles ca cele finale sunt de pe 22 ian pana pe 12 feb,asa este?se vor sfisa grile,rezolvari pana atunci?va rog mult sa imi raspunda cineva.... nu s-a afisat nimic inca pentru anul acesta sau nu am gasit eu?

Sus In jos
Continut sponsorizat




In ajutorul studentilor! Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! Empty

Sus In jos
 

In ajutorul studentilor!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 4Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul Universitatii Spiru Haret :: Pagina de start a forumului FORUMUL STUDENTILOR SPIRU HARET :: INFORMATII UTILE-