Forumul Universitatii Spiru Haret
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Forumul Universitatii Spiru Haret

Forumul studentilor Universitatii Spiru Haret. Forumul unde se rezolva grile, cursuri, manuale, informatii utile, teste, prietenii intre studenti .
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi
 

 In ajutorul studentilor!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Flory_fufu
* SUPER MODERATOR *
* SUPER MODERATOR *
Flory_fufu

Mesaje : 13851
Data de inscriere : 05/12/2009
Varsta : 53
Localizare : BUCURESTI

In ajutorul studentilor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 2 EmptyLun 9 Ian 2012 - 16:09

si eu tot anul trecut ti-am raspuns!!!
Sus In jos
MORARIU ANDREEA IOANA
Membru Nou
Membru Nou
MORARIU ANDREEA IOANA

Mesaje : 4
Data de inscriere : 15/12/2011

In ajutorul studentilor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 2 EmptyMar 10 Ian 2012 - 11:11

multumesc dar pentru examenele de anul acesta,sesiunea asta,anul 2 pedagogie ati putea sa-mi spuneti ceva in legatura cu ce v-am intrebat mai sus,se va afisa ceva?multumesc inca o data anticipat
Sus In jos
Flory_fufu
* SUPER MODERATOR *
* SUPER MODERATOR *
Flory_fufu

Mesaje : 13851
Data de inscriere : 05/12/2009
Varsta : 53
Localizare : BUCURESTI

In ajutorul studentilor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 2 EmptyMar 10 Ian 2012 - 11:14

MORARIU ANDREEA IOANA a scris:
multumesc dar pentru examenele de anul acesta,sesiunea asta,anul 2 pedagogie ati putea sa-mi spuneti ceva in legatura cu ce v-am intrebat mai sus,se va afisa ceva?multumesc inca o data anticipat

tu nu ai cont pe site-ul oficial?acolo o sa gasesti postate in timp util toate informatiile
Sus In jos
Flory_fufu
* SUPER MODERATOR *
* SUPER MODERATOR *
Flory_fufu

Mesaje : 13851
Data de inscriere : 05/12/2009
Varsta : 53
Localizare : BUCURESTI

In ajutorul studentilor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 2 EmptyMar 10 Ian 2012 - 11:14

Centrele de sustinere a examenelor in cazul Facultatii Finante si Banci:
-Bucuresti;
-Blaj ;
-Brasov;
-Constanta;
-Craiova.
Neaparat trebuie sa trimiteti cerere catre facultate in care sa specificati centrul in care doriti sa sustineti examenele!
Sus In jos
martas
Membru Nou
Membru Nou
martas

Mesaje : 1
Data de inscriere : 15/12/2011

In ajutorul studentilor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 2 EmptyJoi 12 Ian 2012 - 23:42

Buna,stiti cumva cand se afiseaza subiectele de examen pt anul I Drept? si daca sunt afisate unde?
Sus In jos
Flory_fufu
* SUPER MODERATOR *
* SUPER MODERATOR *
Flory_fufu

Mesaje : 13851
Data de inscriere : 05/12/2009
Varsta : 53
Localizare : BUCURESTI

In ajutorul studentilor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 2 EmptyVin 13 Ian 2012 - 6:55

Sunt postate pe forumul oficial al facultatii de 2 zile!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

presupun ca ai cont sa le si vezi
Sus In jos
MORARIU ANDREEA IOANA
Membru Nou
Membru Nou
MORARIU ANDREEA IOANA

Mesaje : 4
Data de inscriere : 15/12/2011

In ajutorul studentilor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 2 EmptyVin 13 Ian 2012 - 8:55

pe forumul oficial al facultatii,la psihologie-pedagogie brasov,la avizier-subiecte examen sunt afisate cele de anul trecut!raman aceleasi?
Sus In jos
roxllizzy
Membru Nou
Membru Nou
roxllizzy

Mesaje : 1
Data de inscriere : 04/12/2011

In ajutorul studentilor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 2 EmptyDum 15 Ian 2012 - 12:27

buna! cine stie de unde as putea sa-mi cumpar toate manualele pt anul I psihologie? in afara de secretariat.. eventual un site? pentru sustinerea examenelor trebuie sa mergem la sediu, respectiv bucuresti, in cazul meu? multumesc
Sus In jos
talpos
Membru Nou
Membru Nou
talpos

Mesaje : 2
Data de inscriere : 16/01/2012

In ajutorul studentilor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 2 EmptyLun 16 Ian 2012 - 10:19

salutare, Dan... anul IV drept se pare ca eu am fost repartizat la Blaj sau Brasov.. o mare porcarie vroiam sa stiu doar daca pot da 2 sau 3 examene pe zi?
Sus In jos
Flory_fufu
* SUPER MODERATOR *
* SUPER MODERATOR *
Flory_fufu

Mesaje : 13851
Data de inscriere : 05/12/2009
Varsta : 53
Localizare : BUCURESTI

In ajutorul studentilor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 2 EmptyLun 16 Ian 2012 - 10:45

talpos a scris:
salutare, Dan... anul IV drept se pare ca eu am fost repartizat la Blaj sau Brasov.. o mare porcarie vroiam sa stiu doar daca pot da 2 sau 3 examene pe zi?
Da,poti sustine 2 examene in aceeasi zi,doar daca faci cerere.
Sus In jos
Flory_fufu
* SUPER MODERATOR *
* SUPER MODERATOR *
Flory_fufu

Mesaje : 13851
Data de inscriere : 05/12/2009
Varsta : 53
Localizare : BUCURESTI

In ajutorul studentilor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 2 EmptyLun 16 Ian 2012 - 10:48

roxllizzy a scris:
buna! cine stie de unde as putea sa-mi cumpar toate manualele pt anul I psihologie? in afara de secretariat.. eventual un site? pentru sustinerea examenelor trebuie sa mergem la sediu, respectiv bucuresti, in cazul meu? multumesc
In cazul tau,ca tot nu stim care este acela pentru a putea sa te lamurim cu mai multe.........o sa-ti susti examenele doar la centrul acreditat ramas,dar numai dupa ce faci o cerere in care sa specific centrul cel mai apropiat pentru care optezi.
Sus In jos
talpos
Membru Nou
Membru Nou
talpos

Mesaje : 2
Data de inscriere : 16/01/2012

In ajutorul studentilor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 2 EmptyLun 16 Ian 2012 - 20:31

Flory_fufu a scris:
talpos a scris:
salutare, Dan... anul IV drept se pare ca eu am fost repartizat la Blaj sau Brasov.. o mare porcarie vroiam sa stiu doar daca pot da 2 sau 3 examene pe zi?
Da,poti sustine 2 examene in aceeasi zi,doar daca faci cerere.

examenele se dau in zilele lucratoare sau in weekend.... difera datele de examinare pentru fiecare specialitate sau doar orele la care se intra in sala.... si unde pot sa fac cerere pentru a da 2 examene pe zi. iti multumesc frumos
Sus In jos
Flory_fufu
* SUPER MODERATOR *
* SUPER MODERATOR *
Flory_fufu

Mesaje : 13851
Data de inscriere : 05/12/2009
Varsta : 53
Localizare : BUCURESTI

In ajutorul studentilor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 2 EmptyMar 17 Ian 2012 - 11:33

talpos a scris:
Flory_fufu a scris:
talpos a scris:
salutare, Dan... anul IV drept se pare ca eu am fost repartizat la Blaj sau Brasov.. o mare porcarie vroiam sa stiu doar daca pot da 2 sau 3 examene pe zi?
Da,poti sustine 2 examene in aceeasi zi,doar daca faci cerere.

examenele se dau in zilele lucratoare sau in weekend.... difera datele de examinare pentru fiecare specialitate sau doar orele la care se intra in sala.... si unde pot sa fac cerere pentru a da 2 examene pe zi. iti multumesc frumos
presupun ca ai deja progmarea examenelor,faci cerere conform acestor programari si cuplezi 2 examene in aceeasi zi,mentionand pe cerere data si examenul,apoi o depui ori la secretariatul centrului de care ai apartinut,pentru ca inca functioneaza pe acest regim "secretariat",ori pe fax direct la sediul central al facultatii la Bucuresti.
Sus In jos
alexandra.ioana
Membru Nou
Membru Nou
alexandra.ioana

Mesaje : 3
Data de inscriere : 18/01/2012

In ajutorul studentilor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 2 EmptyMier 18 Ian 2012 - 12:05

buna, sunt in anul I la cig,FR, campulung si am facut cerere pt a da examenele la bucuresti. m-am uitat pe site-ul facultatii si la bucuresti, unde ar treb sa dau, toti stundentii de la zi sunt repartizati pe grupe iar eu nu ma gasesc in nicio grupa, iar eu acum n-am nicio idee exact cand ar treb sa ma duc, la secreteriat nu prea am fost prea lamurita. un pic de ajutor? :-s
Sus In jos
Flory_fufu
* SUPER MODERATOR *
* SUPER MODERATOR *
Flory_fufu

Mesaje : 13851
Data de inscriere : 05/12/2009
Varsta : 53
Localizare : BUCURESTI

In ajutorul studentilor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 2 EmptyMier 18 Ian 2012 - 12:13

alexandra.ioana a scris:
buna, sunt in anul I la cig,FR, campulung si am facut cerere pt a da examenele la bucuresti. m-am uitat pe site-ul facultatii si la bucuresti, unde ar treb sa dau, toti stundentii de la zi sunt repartizati pe grupe iar eu nu ma gasesc in nicio grupa, iar eu acum n-am nicio idee exact cand ar treb sa ma duc, la secreteriat nu prea am fost prea lamurita. un pic de ajutor? :-s
dar pe Campulung te regasesti?
Sus In jos
alexandra.ioana
Membru Nou
Membru Nou
alexandra.ioana

Mesaje : 3
Data de inscriere : 18/01/2012

In ajutorul studentilor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 2 EmptyMier 18 Ian 2012 - 12:19

da, la campulung ma regasesc. si de la secretariat mi s-a spus ca cererea pt bucuresti mi-a fost aprobata si chiar daca sunt repartizati cei de la zi sa ma duc si eu, dar problema este ca nu stiu cand sa ma duc si cum sa fac
Sus In jos
Flory_fufu
* SUPER MODERATOR *
* SUPER MODERATOR *
Flory_fufu

Mesaje : 13851
Data de inscriere : 05/12/2009
Varsta : 53
Localizare : BUCURESTI

In ajutorul studentilor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 2 EmptyMier 18 Ian 2012 - 13:34

Poate o sa-ti raspunda cineva la Bucuresti....

Functie Telefon Anul Responsabilitati
Secretar sef
Trandafir Mădălina
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] int. 113 Coordonare, control, situaţii şcolare promoţii anterioare.
Secretar
CIG1. Marcu Mihaela
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] int. 138 1 Programul de studii: CIG; Anul I; Forma de învăţământ: CU FRECVENŢĂ
Secretar
MGM1. Voicilă Marinela
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] int. 120 1 Programul de studii: Management; Anul I; Forma de învăţământ: CU FRECVENŢĂ
Secretar
CIG2. Geanina Pîrghie
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] int. 138 2 Programul de studii: CIG; Anul II; Forma de învăţământ: CU FRECVENŢĂ
Secretar
MGM2. Spinu Mirela
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] int. 113 2 Programul de studii: Management; Anul II; Forma de învăţământ: CU FRECVENŢĂ
Secretar
CIG3. Gheorghe Alina
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] int. 113 3 Programul de studii: CIG; Anul III; Forma de învăţământ: CU FRECVENŢĂ
Secretar
MGM3. Spinu Mirela
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] int. 113 3 rogramul de studii: Management; Anul III; Forma de învăţământ: CU FRECVENŢĂ

Adresa: Str. Fabricii nr.46G, Sector 6
Localitate: Bucureşti
Telefon:
021 4551438
021 3169785
021 3169786
021 3169788
021 3169789
Fax:
021-3169792
E-mail:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
veronica.mocanu@facebook
Membru Nou
Membru Nou
veronica.mocanu@facebook

Mesaje : 9
Data de inscriere : 30/11/2011

In ajutorul studentilor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 2 EmptyLun 23 Ian 2012 - 18:37

te rog si eu sa-mi trimiti daca vrei grilele contabilitate informatica de gestiune [baze si internet] nul 1 sem.1 CIG.Te rog ajutama sunt un boboc!
!
Sus In jos
Flory_fufu
* SUPER MODERATOR *
* SUPER MODERATOR *
Flory_fufu

Mesaje : 13851
Data de inscriere : 05/12/2009
Varsta : 53
Localizare : BUCURESTI

In ajutorul studentilor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 2 EmptyMar 24 Ian 2012 - 6:34

veronica.mocanu@facebook a scris:
te rog si eu sa-mi trimiti daca vrei grilele contabilitate informatica de gestiune [baze si internet] nul 1 sem.1 CIG.Te rog ajutama sunt un boboc!
!

tot ce stim si avem se afla pe forum,suport particular NU acordam.
Bafta bobocel!
Sus In jos
veronica.mocanu@facebook
Membru Nou
Membru Nou
veronica.mocanu@facebook

Mesaje : 9
Data de inscriere : 30/11/2011

In ajutorul studentilor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 2 EmptyJoi 26 Ian 2012 - 12:40

MAINE DAU INFORMATICA DE GESTIUNE (baze si internet) si nu am gasit grilele CIG an 1 sem.1 te rog poti sa mi le trimiti si mie?
Sus In jos
alexandra.ioana
Membru Nou
Membru Nou
alexandra.ioana

Mesaje : 3
Data de inscriere : 18/01/2012

In ajutorul studentilor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 2 EmptyVin 27 Ian 2012 - 13:22

de unde pot lua si eu grilele pt contabilitate (baze si internet) ? cn mi le poate trimite si mie, va rog??
Sus In jos
nicoletacocos
Membru Nou
Membru Nou
nicoletacocos

Mesaje : 1
Data de inscriere : 03/02/2012

In ajutorul studentilor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: licenta 2012 iulie   In ajutorul studentilor! - Pagina 2 EmptyVin 3 Feb 2012 - 14:17

heyyy va rog daca stiti e nevoie de o lucrare de licenta la sesiunea din iulie 2012 la SJA BRASOV
Sus In jos
AngelM
***VIP***
***VIP***
AngelM

Mesaje : 61
Data de inscriere : 26/04/2010

In ajutorul studentilor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 2 EmptySam 4 Feb 2012 - 8:08

nicoletacocos a scris:
heyyy va rog daca stiti e nevoie de o lucrare de licenta la sesiunea din iulie 2012 la SJA BRASOV

heyyy e mare nevoie de o lucrare lol! .....pentru informatii urmeaza link-urile de mai jos......si BAFTA!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
justpurple
Membru Nou
Membru Nou
justpurple

Mesaje : 1
Data de inscriere : 18/05/2011

In ajutorul studentilor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 2 EmptyVin 10 Feb 2012 - 13:30

Va rog frumos, ajutati-ma si pe mine. Dau licenta la Drept acum in februarie si as dori sa stiu daca subiectele sunt aceleasi cu cele din vara 2011. Va rog mult....
Sus In jos
AngelM
***VIP***
***VIP***
AngelM

Mesaje : 61
Data de inscriere : 26/04/2010

In ajutorul studentilor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 2 EmptySam 11 Feb 2012 - 21:15

Da, subiectele pentru licenta din februarie 2012 sunt cele din sesiunea iulie 2011...BAFTA! In ajutorul studentilor! - Pagina 2 642288
Sus In jos
Continut sponsorizat




In ajutorul studentilor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 

In ajutorul studentilor!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul Universitatii Spiru Haret :: Pagina de start a forumului FORUMUL STUDENTILOR SPIRU HARET :: INFORMATII UTILE-