Forumul Universitatii Spiru Haret
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Forumul Universitatii Spiru Haret

Forumul studentilor Universitatii Spiru Haret. Forumul unde se rezolva grile, cursuri, manuale, informatii utile, teste, prietenii intre studenti .
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi
 

 In ajutorul studentilor!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
AlinUTZA84
Membru Nou
Membru Nou
AlinUTZA84

Mesaje : 2
Data de inscriere : 22/04/2012

In ajutorul studentilor! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 3 EmptyDum 22 Apr 2012 - 7:20

Buna!As dori sa aflu dragi moderatori cum pot gasi colegi din Timisoara la DAP Bucuresti specializare Drept anul 4??
Sus In jos
AngelM
***VIP***
***VIP***
AngelM

Mesaje : 61
Data de inscriere : 26/04/2010

In ajutorul studentilor! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 3 EmptyDum 22 Apr 2012 - 21:19

AlinUTZA84 a scris:
Buna!As dori sa aflu dragi moderatori cum pot gasi colegi din Timisoara la DAP Bucuresti specializare Drept anul 4??

Buna seara! heyyy ...cred ca cel mai simplu sa-ti gasesti colegii este sa ii cauti in sesiune, la examen daca sustineti examenele la fostele centre tehnologice ....daca sustineti examenele la alte facultati, din alte localitati poti sa incerci sa-ti aduci aminte nume si figuri ale colegilor pe care i-ai intalnit la examene in anii anteriori.....Succes si multa Bafta in sesiune si la licenta In ajutorul studentilor! - Pagina 3 642288
Sus In jos
AlinUTZA84
Membru Nou
Membru Nou
AlinUTZA84

Mesaje : 2
Data de inscriere : 22/04/2012

In ajutorul studentilor! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 3 EmptyLun 23 Apr 2012 - 3:47

AngelM a scris:
AlinUTZA84 a scris:
Buna!As dori sa aflu dragi moderatori cum pot gasi colegi din Timisoara la DAP Bucuresti specializare Drept anul 4??

Buna seara! heyyy ...cred ca cel mai simplu sa-ti gasesti colegii este sa ii cauti in sesiune, la examen daca sustineti examenele la fostele centre tehnologice ....daca sustineti examenele la alte facultati, din alte localitati poti sa incerci sa-ti aduci aminte nume si figuri ale colegilor pe care i-ai intalnit la examene in anii anteriori.....Succes si multa Bafta in sesiune si la licenta In ajutorul studentilor! - Pagina 3 642288


Multumesc mult,desi din pacate nu m-am imprietenit cu nimeni(este o situatie mai complicata),iar anul trecut am participat la sesiunea speciala de restante pt toate ex ceea ce am sa fac si anul acesta pt ca in momentul de fata nu am nici nu ex sustinut in anul 4 si daca as putea sa gasesc vreun coleg din tm sa ma ajute macar cu sesiunea de iarna sa fiu sigura de subiectele rezolvate...multumesc inca o data...si sa ajute Dzeu!
Sus In jos
AngelM
***VIP***
***VIP***
AngelM

Mesaje : 61
Data de inscriere : 26/04/2010

In ajutorul studentilor! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 3 EmptyLun 23 Apr 2012 - 11:55

Sigura nu poti fi niciodata....decat daca le rezolvi tu si nici atunci.....incearca sa le descarci de aici
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

grilele postate de alex23 chiar daca nu te ajuta sa iei 10, dar sigur vei lua examenele
Sus In jos
cara2104
Membru Nou
Membru Nou
cara2104

Mesaje : 2
Data de inscriere : 29/04/2012

In ajutorul studentilor! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 3 EmptyDum 29 Apr 2012 - 11:38

unde putem gasi grilele rezolvate pentru semestrul 2 anul IV din 2012?
Sus In jos
cara2104
Membru Nou
Membru Nou
cara2104

Mesaje : 2
Data de inscriere : 29/04/2012

In ajutorul studentilor! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 3 EmptyDum 29 Apr 2012 - 11:39

pentru AngelIM- suntem din TM...tu ti-ai dat examenele din iarna?
Sus In jos
AngelM
***VIP***
***VIP***
AngelM

Mesaje : 61
Data de inscriere : 26/04/2010

In ajutorul studentilor! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 3 EmptyMar 1 Mai 2012 - 9:16

cara2104 a scris:
unde putem gasi grilele rezolvate pentru semestrul 2 anul IV din 2012?

nu cred ca au aparut nici subiectele pentru aceasta sesiune....de rezolvare nu mai vorbim study
Sus In jos
AngelM
***VIP***
***VIP***
AngelM

Mesaje : 61
Data de inscriere : 26/04/2010

In ajutorul studentilor! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 3 EmptyMar 1 Mai 2012 - 9:17

cara2104 a scris:
pentru AngelIM- suntem din TM...tu ti-ai dat examenele din iarna?

Da, mi-am dat examenele din iarna, dar acum vreo 3 ierni whistling
Sus In jos
m1967liliana
Membru Nou
Membru Nou
m1967liliana

Mesaje : 1
Data de inscriere : 05/05/2012

In ajutorul studentilor! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 3 EmptyMar 15 Mai 2012 - 14:34

nu are nimeni grilele de la sja brasov an III sem 2?
Sus In jos
alina cojocaru
Membru Nou
Membru Nou
alina cojocaru

Mesaje : 1
Data de inscriere : 22/05/2012

In ajutorul studentilor! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 3 EmptyMar 22 Mai 2012 - 14:00

Bunaa....va rog frumos...stie cineva cand incepe a doua sesiune la Anul II CIG Bucuresti-FR...cand avem examenele??plsss
Sus In jos
VALENTIN BADEA
Membru Nou
Membru Nou
VALENTIN BADEA

Mesaje : 1
Data de inscriere : 21/06/2012

In ajutorul studentilor! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 3 EmptyLun 3 Sept 2012 - 12:15

Vreau si eu grilele la Econometrie si prognoza MFC - FB anul II CRAIOVA. Multumesc
Sus In jos
Flory_fufu
* SUPER MODERATOR *
* SUPER MODERATOR *
Flory_fufu

Mesaje : 13851
Data de inscriere : 05/12/2009
Varsta : 53
Localizare : BUCURESTI

In ajutorul studentilor! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 3 EmptyMar 4 Sept 2012 - 9:16

Buna,din pacate pentru Craiova nu prea avem grile.
Sus In jos
parfalin
Membru Nou
Membru Nou
parfalin

Mesaje : 3
Data de inscriere : 08/08/2012

In ajutorul studentilor! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 3 EmptyJoi 27 Sept 2012 - 13:38

Salut.Am si eu o problema.Ce ar trebui sa fac ca sa ma pot inscrie la examenul de licenta, avand in vedere faptul ca am terminat ultimul an in 2010 la id, insa nu am mai apucat sa sustin examenul de licenta.Am inteles ca trebuie date niste examene de diferenta intrucat am facut 4 ani in 3.Poate ma poate ajuta cineva cu un numar de telefon sau un mail al cuiva de la secretariat ca pe nr. ala de fix greu pot prinde pe cineva si cand in cele din urma reusesc ma pot paseaza de la unul la altul insa nu m/a lamurit nimeni ce trebuie sa fac.
Sus In jos
Flory_fufu
* SUPER MODERATOR *
* SUPER MODERATOR *
Flory_fufu

Mesaje : 13851
Data de inscriere : 05/12/2009
Varsta : 53
Localizare : BUCURESTI

In ajutorul studentilor! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 3 EmptyVin 28 Sept 2012 - 0:19

parfalin a scris:
Salut.Am si eu o problema.Ce ar trebui sa fac ca sa ma pot inscrie la examenul de licenta, avand in vedere faptul ca am terminat ultimul an in 2010 la id, insa nu am mai apucat sa sustin examenul de licenta.Am inteles ca trebuie date niste examene de diferenta intrucat am facut 4 ani in 3.Poate ma poate ajuta cineva cu un numar de telefon sau un mail al cuiva de la secretariat ca pe nr. ala de fix greu pot prinde pe cineva si cand in cele din urma reusesc ma pot paseaza de la unul la altul insa nu m/a lamurit nimeni ce trebuie sa fac.
Daca ne-ai spune si facultatea/specializarea,poate te putem ajuta!
Sus In jos
parfalin
Membru Nou
Membru Nou
parfalin

Mesaje : 3
Data de inscriere : 08/08/2012

In ajutorul studentilor! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 3 EmptyDum 30 Sept 2012 - 9:38

Pai e vorba de Facultatea de Administratie Publica si Drept, specializarea Drept.Examenele le/am dat la Suceava, dar intre timp acest centru zonal s/a desfiintat si am fost repartizat la Bucuresti.
Sus In jos
Flory_fufu
* SUPER MODERATOR *
* SUPER MODERATOR *
Flory_fufu

Mesaje : 13851
Data de inscriere : 05/12/2009
Varsta : 53
Localizare : BUCURESTI

In ajutorul studentilor! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 3 EmptyDum 30 Sept 2012 - 12:15

parfalin a scris:
Pai e vorba de Facultatea de Administratie Publica si Drept, specializarea Drept.Examenele le/am dat la Suceava, dar intre timp acest centru zonal s/a desfiintat si am fost repartizat la Bucuresti.

Facultatea de Drept si administratie publică, Bucureşti

Adresa: Șoseaua Berceni, nr. 24, sector 4
Localitate: Bucureşti

Telefon:
021-334.44.19;

021-334.52.63
Fax:


E-mail:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Iar mai multe informatii despre sustinerea examenului de licenta,gasesti aici
Exclamation

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
parfalin
Membru Nou
Membru Nou
parfalin

Mesaje : 3
Data de inscriere : 08/08/2012

In ajutorul studentilor! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 3 EmptyDum 30 Sept 2012 - 16:48

ms.o sa incerc mailul decanului.celelalte nr de telefon le aveam dar sunau mereu ocupat.
Sus In jos
Flory_fufu
* SUPER MODERATOR *
* SUPER MODERATOR *
Flory_fufu

Mesaje : 13851
Data de inscriere : 05/12/2009
Varsta : 53
Localizare : BUCURESTI

In ajutorul studentilor! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 3 EmptyLun 1 Oct 2012 - 1:03

parfalin a scris:
ms.o sa incerc mailul decanului.celelalte nr de telefon le aveam dar sunau mereu ocupat.
A fost vacanta,incearca-ti si tu norocul de azi.Bafta!
Sus In jos
julica1980
Membru Nou
Membru Nou
julica1980

Mesaje : 3
Data de inscriere : 24/08/2012

In ajutorul studentilor! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 3 EmptyLun 8 Oct 2012 - 19:50

pe acest forum se arata testele grila?
Sus In jos
Flory_fufu
* SUPER MODERATOR *
* SUPER MODERATOR *
Flory_fufu

Mesaje : 13851
Data de inscriere : 05/12/2009
Varsta : 53
Localizare : BUCURESTI

In ajutorul studentilor! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 3 EmptyMar 9 Oct 2012 - 15:14

julica1980 a scris:
pe acest forum se arata testele grila?
Da,daca le postati! Exclamation


Ultima editare efectuata de catre Flory_fufu in Mar 16 Oct 2012 - 8:46, editata de 1 ori
Sus In jos
AdrianDoicu1982
Membru Nou
Membru Nou
AdrianDoicu1982

Mesaje : 2
Data de inscriere : 15/10/2012

In ajutorul studentilor! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 3 EmptyLun 15 Oct 2012 - 13:04

Salutare,

Cineva de la anul 2 zi rise pe aici ? happy
Sus In jos
AdrianDoicu1982
Membru Nou
Membru Nou
AdrianDoicu1982

Mesaje : 2
Data de inscriere : 15/10/2012

In ajutorul studentilor! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 3 EmptyLun 15 Oct 2012 - 13:09

Salutare tuturor,

Cineva din anul 2 zi rise pe aici ? happy
Sus In jos
ALeX2012
Membru Nou
Membru Nou
ALeX2012

Mesaje : 1
Data de inscriere : 29/10/2012

In ajutorul studentilor! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Relatii Internationale si Diplomatie   In ajutorul studentilor! - Pagina 3 EmptyLun 29 Oct 2012 - 10:27

Buna/Sal.

Are cineva cursuri sau info de la fac. de Relatii Internationale si Diplomatie?
din pacate nu am timp sa vin la facultate din cauza serviciului.
Va multumesc. Astept un raspuns.

ALeX2012
Sus In jos
marilenalori
Membru Nou
Membru Nou
marilenalori

Mesaje : 12
Data de inscriere : 08/08/2012

In ajutorul studentilor! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 3 EmptyLun 14 Ian 2013 - 23:12

va rog are cineva grilele de la licenta din vara 2012, sa le posteze pt cei care dau licenta in februarie 2013.
Sus In jos
ioo
Membru Nou
Membru Nou
ioo

Mesaje : 4
Data de inscriere : 12/12/2012

In ajutorul studentilor! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 3 EmptyLun 21 Ian 2013 - 14:01

si eu as vrea grilele pt licenta...va rog mult cine le are
Sus In jos
Continut sponsorizat




In ajutorul studentilor! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In ajutorul studentilor!   In ajutorul studentilor! - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 

In ajutorul studentilor!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul Universitatii Spiru Haret :: Pagina de start a forumului FORUMUL STUDENTILOR SPIRU HARET :: INFORMATII UTILE-